… a už nám opäť zvoní!

Milí kolegovia, žiaci, účastníci projektu, priatelia. Veríme, že ste prežili zaujímavé leto, skvelé akcie, dovolenky a zážitky… Ak to až také „napumpované“ nebolo, nevadí, veď človek nemusí absolvovať toto všetko, aby sa cítil skvele. Väčšinou stačí urobiť niečo dobré, hoci malé, ale s veľkým srdcom a veľkou láskou! Ak to vaše bije pre Slovensko a jeho nádhernú prírodu, ktorú nám Pán Boh dal, neváhajte a pustite sa s nami do jesenného boja s odpadom v lesoch. Popri čistení však nezabudnite že:

Do 15. októbra 2023 čakáme na vaše fotky do súťaže „Najkrajšia fotografia prírody 2023“. Zaujímavé momentky z aktivít projektu a vašich výletov do prírody posúdime a vyberime tie najlepšie a najoriginálnejšie. Fotografie nám posielajte na mail 200tonvon@gmail.com , vo formáte JPEG, PNG, v bežnej veľkosti (do 9 MB). Koncom októbra a začiatkom novembra sa na facebooku projektu uskutoční hlasovanie, v ktorom určíte (spolu s profesionálnymi hodnotiteľmi) 3 najlepšie zábery.    

Podobne, do 15. októbra 2023, čakáme aj na príspevky do súťaže „Naj video 2023“. krátke, maximálne 2 minúty trvajúce videá, ktoré ste natočili, zostrihali a spracovali z aktivít projektu, prípadne turistiky, uverejníme na stránke a facebooku projektu a vyhodnotíme najlepšie.

Súťaž „Najaktívnejšia škola 2023“ uzatvárame 3.12.2023. Podľa finančných možností, sa budeme snažiť odmeniť a oceniť čo najviac aktívnych škôl.

Ceny pre najlepších odovzdáme do konca kalendárneho roka 2023.  Tešíme sa na vaše aktivity, súťažné fotografie a videá a na vašu tvorivosť, ktorou motivujete a inšpirujete Slovensko! Tak poďme vyzbierať ešte nejakých pár ton!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.